Coat handler takkusuihke Näytä suurempana

Coat handler takkusuihke

Uusi tuote

Coat Handler takkusuihke. Takkusuihke helpottaa turkin käsittelyä kuten leikkaamista ja harjaamista. Sopii kaikille turkeille. Poistaa irtokarvaa ja sähköisyyttä. Ei sisällä silikonia. Mantelin tuoksuinen.

Tiedot

33.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Coat Handler takkusuihke. Takkusuihke helpottaa turkin käsittelyä kuten leikkaamista ja harjaamista. Sopii kaikille turkeille. Poistaa irtokarvaa ja sähköisyyttä. Ei sisällä silikonia. Mantelin tuoksuinen.

100% biohajoava.

Käyttö: Suihkuta tasaisesti turkkiin esimerkiksi harjauksen yhteydessä. Sopii myös pennuille (yli 8vko).

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Coat handler takkusuihke

Coat handler takkusuihke

Coat Handler takkusuihke. Takkusuihke helpottaa turkin käsittelyä kuten leikkaamista ja harjaamista. Sopii kaikille turkeille. Poistaa irtokarvaa ja sähköisyyttä. Ei sisällä silikonia. Mantelin tuoksuinen.