Vivog alumiini kampa 30cm Näytä suurempana

Vivog alumiini kampa 30cm

Uusi tuote

Tämä kampa sisältää sekä tiheitä piikkejä että harvempia piikkejä. Kamman kokonaispituuson 30cm ja piikkien pituus 3,6cm. Sopiva pitkäturkkisille roduille ja näyttävä kampa myös näyttelykehään roduille, joilla turkki on todella isossa osassa kuten tiibetinterrieri ja villakoira.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

16.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Tämä kaunis kampa sisältää sekä tiheitä piikkejä että harvempia piikkejä. Kamman kokonaispituuson 30cm ja piikkien pituus 3,6cm. Värinä turkoosi. Sopii pitkäturkkisille roduille.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Vivog alumiini kampa 30cm

Vivog alumiini kampa 30cm

Tämä kampa sisältää sekä tiheitä piikkejä että harvempia piikkejä. Kamman kokonaispituuson 30cm ja piikkien pituus 3,6cm. Sopiva pitkäturkkisille roduille ja näyttävä kampa myös näyttelykehään roduille, joilla turkki on todella isossa osassa kuten tiibetinterrieri ja villakoira.