Gappay treenitasku XS-S Näytä suurempana

Gappay treenitasku

Uusi tuote

Gappayn kätevä treenitasku, johon mahtuvat niin namit, motivointilelut kuin naksutin, avaimet ja kännykkäkin. Ei hiostavaa yläosaa, vain kaikki oleellinen. Etuosan helma on pyöristetty, joten koira ei saa läpättävää kulmaa seuratessaan tai perusasennossa ollessaan silmilleen.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

35.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Gappayn tyylikäs ja kestävä treenitasku, jossa on tilaa eri treenivälineiden säilytykseen.
Etuosan pyöreä muotoilu takaa, ettei tämän treenitaskun etuosa lörpötä koiran silmillä.
Vyön ansiosta treenitasku pysyy vaikka koira hyppäisikin vasten ja siihen saa lisäksi kiinnitettyä tarvittaessa lisätaskuja.
Mukava tuote erityisesti kesäharrastamisessa, jossa perinteinen treeniliivi on liian paksu.
Konepesu 30 asteessa.
Kolme kokoa, reilu venynyvyys vyötärön joustinneuloksen ansiosta (noin 30cm)
Tuotteen pituus ilman venytystä vyötärön kohdalta mitattuna
XS-S,  66cm -
M-L, 72cm -
XL-XXL 80cm -
Tuotteen kirjailujen värit vaihtelevat (valkoinen, punainen, sininen, vihreä, vaaleanpunainen, keltainen)

Vinkki:

Kilpailunomaista käytöstä voi treenata koiran kanssa ihan peruslenkeillä. Esimerkiksi luoksetuloa varten ohjaaja voi pysähtyä paikalleen, samalla tavoin kuin luoketuloissa kokeessa. Kun koira tulee uteliaana katsomaan, mikä ohjaajaa oikein vaivaa se palkitaan reilulla leikillä tai makupaloin sekä kehumalla. Pian sahapukkina seisova omistaja onkin koiran silmissä mielenkiintoinen eikä aiheuta koirassa hämmennystä.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Gappay treenitasku

Gappay treenitasku

Gappayn kätevä treenitasku, johon mahtuvat niin namit, motivointilelut kuin naksutin, avaimet ja kännykkäkin. Ei hiostavaa yläosaa, vain kaikki oleellinen. Etuosan helma on pyöristetty, joten koira ei saa läpättävää kulmaa seuratessaan tai perusasennossa ollessaan silmilleen.