Moxon Classic talutin pinkki 5mm 110cm Näytä suurempana

Noutajatalutin keltainen 6mm 130cm

5ft110-84

Uusi tuote

Moxon Classic talutushihna on valmistettu korkealaatuisesta kiipeilyköydestä (100 % polypropylene), jossa stopperina hirvieläimen luu, joka pysyy säädetyssä asennossa. Talutinta voidaan käyttää työkoirille, metsästyksessä sekä kaikille muillekin harrastuskoirille.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

11.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Moxon Classic talutushihna on valmistettu korkealaatuisesta kiipeilyköydestä (100 % polypropylene), jossa stopperina hirvieläimen luu, joka pysyy säädetyssä asennossa. Talutinta voidaan käyttää työkoirille, metsästyksessä sekä kaikille muillekin harrastuskoirille. Emme kuitenkaan suosittele noutajatalutinta käytettävän koiralla, joka vetää hihnassa.

Tilauksesta voimme toimittaa taluttimia haluamissasi väreissä ja pituuksissa. Kysy lisää info @koirakoulukompassi.com

Vinkki:

Noutajasanastoa:

Paukkunouto  - Koira joko lähtee luvatta tai vapautetaan noutoon heti noutoesineen tai riistan lennettyä ennen kuin se on edes laskeutunut maahan. Ei kovin suositeltava tapa lähettää koiraa noutoon

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Noutajatalutin keltainen 6mm 130cm

Noutajatalutin keltainen 6mm 130cm

Moxon Classic talutushihna on valmistettu korkealaatuisesta kiipeilyköydestä (100 % polypropylene), jossa stopperina hirvieläimen luu, joka pysyy säädetyssä asennossa. Talutinta voidaan käyttää työkoirille, metsästyksessä sekä kaikille muillekin harrastuskoirille.