Moxon nahkainen noutajatalutin 120cm Näytä suurempana

Moxon nahkainen noutajatalutin 120cm kaksi väriä

Uusi tuote

Talutushihna on käsin tehty ja hienointa laatua nahkaa. Sopii niin metsästykseen kuin koulutukseen sekä näyttelyihin. Kaulaosa voidaan säätää sopivan mittaiseksi. Ruostumatton rengas takaa sujuvan luiston.  Erittäin helppo ja mukava käsitellä. Saatavana ruskeana tai vaaleanruskeana.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

13.65EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Talutushihna on käsintehty ja hienointa laatua nahkaa. Sopii niin metsästykseen kuin koulutukseen sekä näyttelyihin. Kaulaosa voidaan säätää sopivan mittaiseksi. Ruostumaton rengas takaa sujuvan luiston.  Erittäin helppo ja mukava käsitellä. Saatavana tummanruskeana tai vaaleanruskeana.

Materiaali: nahka
Leveys: n. 6 mm
Pituus: n. 120 cm

Vinkki:
Noutajasanastoa
:
Lähihaku - Koira opetetaan tietystä käskystä tai pillin vihellyksestä  aloittamaan hakutyö hyvin pienellä alueella. Tätä tarvitaan
silloin, kun ohjaaja tietää, mihin riista on pudonnut, mutta  koira ei. Liittyy usein linjalle lähetykseen ja ohjauksiin.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Moxon nahkainen noutajatalutin 120cm kaksi väriä

Moxon nahkainen noutajatalutin 120cm kaksi väriä

Talutushihna on käsin tehty ja hienointa laatua nahkaa. Sopii niin metsästykseen kuin koulutukseen sekä näyttelyihin. Kaulaosa voidaan säätää sopivan mittaiseksi. Ruostumatton rengas takaa sujuvan luiston.  Erittäin helppo ja mukava käsitellä. Saatavana ruskeana tai vaaleanruskeana.