Héry Bio Cleaning lotion 200ml - puhdistussuihke koirille Näytä suurempana

Héry Bio Cleaning lotion 200ml - puhdistussuihke koirille

Uusi tuote

Puhdistussuihke pesee koiran ilman vettä! Sen sisältämät timjami ja kamomilla pehmentävät turkkia ja antavat sille kiiltoa. Kätevä kun halutaan pestä vain osa koirasta tai venyttää varsinaisten shampoopesujen väliä.

Tiedot

14.80EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Héry Bio Cleaning lotion 200ml - puhdistussuihke koirille

Puhdistussuihke pesee koiran ilman vettä! Sen sisältämät timjami ja kamomilla pehmentävät turkkia ja antavat sille kiiltoa. Kätevä kun halutaan pestä vain osa koirasta tai venyttää varsinaisten shampoopesujen väliä.

Héry BIO - sarjan raaka-aineista 95% on täysin luonnontuotteita, joista 10% on luomua.
Sarjan tuotteissa EI ole käytetty keinotekoisia väriaineita, eikä synteettisiä hajusteita.
Tuotteet eivät sisällä geenimanipuloituja raaka-aineita.   

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Héry Bio Cleaning lotion 200ml - puhdistussuihke koirille

Héry Bio Cleaning lotion 200ml - puhdistussuihke koirille

Puhdistussuihke pesee koiran ilman vettä! Sen sisältämät timjami ja kamomilla pehmentävät turkkia ja antavat sille kiiltoa. Kätevä kun halutaan pestä vain osa koirasta tai venyttää varsinaisten shampoopesujen väliä.