Dorwest Herb's Pennyroyal shampoo Näytä suurempana

Dorwest Herb's Pennyroyal shampoo

Uusi tuote

Dorwest Herb's Pennyroyal shampoo koirille ja kissoille

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

13.50EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Dorwest Herb's Pennyroyal shampoo koirille ja kissoille

Laadukas shampoo sisältää Pennyroyal uutetta (Mentha Pulegium) eli puolanminttua. Puolanminttu sisältää haihtuvaa öljyä, jossa on vahvan mintun tuoksu. Pennyroyalia on käytetty jo Rooman ajoista lähtien hyönteisiä ja punkkeja vastaan. Keskiajalla sitä laitettiin lattialle ja  vuodevaatteisiin torjumaan loisia.

Voit saada samat edut tästä shampoosta, jossa uutetta on auttamassa estämään kirppuja ja punkkeja tulemasta koirien turkkiin.  Pesun jälkeen turkki tuoksuu raikkaalta ja puhtaalta. Sopii kaikille turkkityypeille ja yli 8 viikon ikäisille pennuille.
Pennyroyal shampoo on erittäin edullista käyttää, ja sitä voidaan käyttää sellaisena tai laimentaa 1:1

Pennyroyal Dog & Cat Shampoo on saatavilla 125ml, 500ml pulloissa.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Dorwest Herb's Pennyroyal shampoo

Dorwest Herb's Pennyroyal shampoo

Dorwest Herb's Pennyroyal shampoo koirille ja kissoille