Dorwest Herb's Valeriana- yhdisteuute 30ml -rentouttamaan koiraa Näytä suurempana

Dorwest Herb's Valeriana- yhdisteuute 30ml -rentouttamaan koiraa

Uusi tuote

Tämä nestemäinen Valeriana - yhdiste on oivallinen apu tilanteisiin, jotka pelottavat, hermostuttavat, ahdistavat tai kiihdyttävät lemmikkejä! Esim. raketit, autoilu jne. Vaikuttaa nopeasti, jopa 30 minuutissa, kun se annetaan suoraan lemmikin suuhun. Koska yhdiste on nestemäistä, on se erittäin helppo annostella.

Tiedot

26.80EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Tätä Valeriana - yhdistettä voi käyttää myös Vuohenjuuri-valeriana tablettien lisäksi erityisen pelottavissa tilanteissa, esim.  ilotulitusten paukkeen aikana tai ukkosella. Voi antaa myös kissoille.

30 ml pullo.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Dorwest Herb's Valeriana- yhdisteuute 30ml -rentouttamaan koiraa

Dorwest Herb's Valeriana- yhdisteuute 30ml -rentouttamaan koiraa

Tämä nestemäinen Valeriana - yhdiste on oivallinen apu tilanteisiin, jotka pelottavat, hermostuttavat, ahdistavat tai kiihdyttävät lemmikkejä! Esim. raketit, autoilu jne. Vaikuttaa nopeasti, jopa 30 minuutissa, kun se annetaan suoraan lemmikin suuhun. Koska yhdiste on nestemäistä, on se erittäin helppo annostella.