Adaptil -haihduttimen täyttöpullo 48 ml Näytä suurempana

Adaptil -haihduttimen täyttöpullo 48 ml

Uusi tuote

Adaptil haihdutin haihduttaa huoneilmaan koiran synteettistä feromonia, joka auttaa tyynnyttämään rauhatonta koiraa lievissä pelkotiloissa. Tuote on kehitetty sopauttamaan koiraa uusiin tilanteisiin, kuten uuteen kotiin, ihmisiin ja yksinoloon. Esimerkiksi pennun tullessa kotiin.

Tiedot

Huom: Viimeinen tuote varastossa!

31.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Adaptil haihdutin haihduttaa huoneilmaan koiran synteettistä feromonia, joka auttaa tyynnyttämään rauhatonta koiraa lievissä pelkotiloissa. Tuote on kehitetty sopauttamaan koiraa uusiin tilanteisiin, kuten uuteen kotiin, ihmisiin ja yksinoloon. Esimerkiksi pennun tullessa kotiin.


Pakkaus sisältää täyttöpullon (48 ml) pistorasiaan kytkettävään haihduttimeen.
Tutustuthan huolellisesti tuotteiden käyttöohjeisiin.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Adaptil -haihduttimen täyttöpullo 48 ml

Adaptil -haihduttimen täyttöpullo 48 ml

Adaptil haihdutin haihduttaa huoneilmaan koiran synteettistä feromonia, joka auttaa tyynnyttämään rauhatonta koiraa lievissä pelkotiloissa. Tuote on kehitetty sopauttamaan koiraa uusiin tilanteisiin, kuten uuteen kotiin, ihmisiin ja yksinoloon. Esimerkiksi pennun tullessa kotiin.