Odour Control eläin 500ml hajunpoistaja Näytä suurempana

Odour Control eläin 500ml hajunpoistaja

Uusi tuote

Ei enää ikäviä tuoksuja! Suosittu, tehokas hajunpoistaja nyt lemmikeille suuremmassa pakkauksessa! Poistaa hajut tehokkaasti huonekaluista ja pinnoilta. Ei vain peitä vaan poistaa kaikki orgaaniset hajut!

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

16.10EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Suosittu, tehokas hajunpoistaja nyt lemmikeille suuremmassa pakkauksessa! Poistaa hajut tehokkaasti huonekaluista ja pinnoilta.

Hajunpoistaja poistaa kaikki epämiellyttävät hajut tekstiilipinnoilta, nahasta ja huonetilasta, kuten eläinten eritteiden jättämät hajut ja muut häiritsevät tuoksut. Tuote hajottaa kemiallisesti tuoksun aiheuttajan eikä vain peitä hajua. Tehokas kaikille orgaanisille hajuille, myös keittiössä ja wc-tiloissa. Ei aiheuta allergiaa. Vaaraton ihmisille ja kotieläimille. Riittoisa ja helppo käyttää. Myrkytön ja turvallinen. Pakattu kierrätettävästä muovista valmistettuihin 500 ml suihkepulloihin ilman ponnekaasua. Tyhjän pullon voi hävittää turvallisesti polttamalla tai sekajätteen mukana.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Odour Control eläin 500ml hajunpoistaja

Odour Control eläin 500ml hajunpoistaja

Ei enää ikäviä tuoksuja! Suosittu, tehokas hajunpoistaja nyt lemmikeille suuremmassa pakkauksessa! Poistaa hajut tehokkaasti huonekaluista ja pinnoilta. Ei vain peitä vaan poistaa kaikki orgaaniset hajut!