Car Textile Cleaner – auton verhoilupesuaine Näytä suurempana

Car Textile Cleaner – auton verhoilupesuaine

Softcare

Uusi tuote

Erityispesuaine auton, matkailuvaunun ja veneen sisustustekstiilien pesuun ja tahranpoistoon. Irrottaa tehokkaasti vaikeatkin tahrat ja poistaa lian tekstiilipinnoilta. Helppokäyttöinen. Sumuta likaiselle pinnalle ja anna vaikuttaa muutaman minuutin. Huuhtele sitten irronnut lika ja ylimääräinen pesuaine kostealla froteepyyhkeellä käyttäen aina liinan puhdasta pintaa.

Tiedot

11.90EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Erityispesuaine auton, matkailuvaunun ja veneen sisustustekstiilien pesuun ja tahranpoistoon. Irrottaa tehokkaasti vaikeatkin tahrat ja poistaa lian tekstiilipinnoilta. Helppokäyttöinen. Sumuta likaiselle pinnalle ja anna vaikuttaa muutaman minuutin. Huuhtele sitten irronnut lika ja ylimääräinen pesuaine kostealla froteepyyhkeellä käyttäen aina liinan puhdasta pintaa. Huuhtele liina välillä haaleassa vedessä. Vaikeiden tahrojen kyseessä ollessa voit hangata tekstiilin pintaa pehmeällä liinalla ja toistaa pesu pariin kolmeen kertaan, kunnes lika on kokonaan liuonnut pois. Luontoystävällinen ja tehokas mäntyöljyn tensideihin perustuva pesuaine. Softcare Car Textile Cleaner on pakattu 500 ml kierrätettävästä muovista valmistettuihin suihkepulloihin ilman ponnekaasua. Tyhjän pullon voi hävittää turvallisesti polttamalla tai sekajätteen mukana.

Koira-auton puhdistukseen tälle kaveriksi karvankeräyssieni - jo tulee puhdas ja karvaton myös. Jos pahasti tullut hajuakin, niin lopuksi raikastimeksi odour-control

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Car Textile Cleaner – auton verhoilupesuaine

Car Textile Cleaner – auton verhoilupesuaine

Erityispesuaine auton, matkailuvaunun ja veneen sisustustekstiilien pesuun ja tahranpoistoon. Irrottaa tehokkaasti vaikeatkin tahrat ja poistaa lian tekstiilipinnoilta. Helppokäyttöinen. Sumuta likaiselle pinnalle ja anna vaikuttaa muutaman minuutin. Huuhtele sitten irronnut lika ja ylimääräinen pesuaine kostealla froteepyyhkeellä käyttäen aina liinan puhdasta pintaa.

Lisätarvikkeet