SoftCare Puhdistus/karvankeräyssieni Näytä suurempana

SoftCare Puhdistus/karvankeräyssieni

Uusi tuote

Softcare Cleaning sponge - puhdistus- ja karvankeräyssieni. Jokaisen koiratalouden 'täytyy omistaa'-tuote.

Tiedot

Varastossa

10.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Softcare Cleaning sponge - puhdistus- ja karvankeräyssieni
Uusi materiaali, PVA, imee tehokkaasti nesteitä ja likaa. Sieni kestää vääntämistä, ei jätä nukkaa eikä raitoja ja puhdistaa jopa ilman pesuaineita. Kerää myös tehokkasti lemmikkieläinten karvat matoilta, sohvalta, autosta ja muilta tekstiileiltä. PVA on hyvin kestävää ja siten ekologista. Sienen voi tarvittaessa pestä pesukoneessa alle 60 asteessa. Kostutetaan ennen käyttöä. Kuivana PVA on antibakteerista eikä ala haista kuten tavalliset pesusienet.
Ihan must tuote jokaisessa koiraperheessä! Todella kestävä käytössä. Tällä voi pestä niin pissit kuin putsata auton, kerätä karvat sohvilta kuin nurkista. Sieni ei myöskään ala haista pahalle. Tuote josta en itse tule koskaan koiranomistajana luopumaan!

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

SoftCare Puhdistus/karvankeräyssieni

SoftCare Puhdistus/karvankeräyssieni

Softcare Cleaning sponge - puhdistus- ja karvankeräyssieni. Jokaisen koiratalouden 'täytyy omistaa'-tuote.