Klin erikoisnoutokapulan vaihtokeskiö Näytä suurempana

Klin erikoisnoutokapulan vaihtokeskiö

Uusi tuote

Nämä vaihtokeskiöt on tarkoitettu erikoisnoutokapulaan, joka sopii ensikapulaksi esimerkiksi sellaisille koirille, jotka eivät halua ottaa puista kapulaa suuhun. Tuon noutokapulan paino on 650g ja siinä on vakiona vaihdettava juuttinen keskiö.

Tiedot

5.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Nämä vaihtokeskiöt on tarkoitettu erikoisnoutokapulaan, joka sopii ensikapulaksi esimerkiksi sellaisille koirille, jotka eivät halua ottaa puista kapulaa suuhun. Tuon noutokapulan paino on 650g ja siinä on vakiona vaihdettava juuttinen keskiö.
Muita keskiövaihtoehtoja, jotka voit tästä kapulaan valita ovat mokkanahka, muovi ja puu. Puukeskiöt ovat valitettavasti tällä hetekllä loppuneet valmistajalta.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Klin erikoisnoutokapulan vaihtokeskiö

Klin erikoisnoutokapulan vaihtokeskiö

Nämä vaihtokeskiöt on tarkoitettu erikoisnoutokapulaan, joka sopii ensikapulaksi esimerkiksi sellaisille koirille, jotka eivät halua ottaa puista kapulaa suuhun. Tuon noutokapulan paino on 650g ja siinä on vakiona vaihdettava juuttinen keskiö.