Curogan ketjupanta Näytä suurempana

Curogan ketjupanta

Uusi tuote

Curogan ketjupanta on nikkelitön laadukas pitkälenkkinen ketjupanta. Panta on todettu turkkia värjäämättömäksi ja ruostumattomaksi. Panta on todettu allergiatestein allergisoimattomaksi. Tyylikäs messinki-väri.

Tiedot

Varastossa

20.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Curogan ketjupanta on nikkelitön laadukas pitkälenkkinen ketjupanta. Panta on todettu turkkia värjäämättömäksi ja ruostumattomaksi. Panta on todettu allergiatestein allergisoimattomaksi. Tyylikäs messinki-väri.
Saksalaista laatutyötä.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Curogan ketjupanta

Curogan ketjupanta

Curogan ketjupanta on nikkelitön laadukas pitkälenkkinen ketjupanta. Panta on todettu turkkia värjäämättömäksi ja ruostumattomaksi. Panta on todettu allergiatestein allergisoimattomaksi. Tyylikäs messinki-väri.