Rickhard's Jäniksen tuoksu 35ml Näytä suurempana

Rickhard's riistan tuoksu 35ml

Uusi tuote

Kouluta metsästyskoiraasi nopeasti ja tehokkaasti hajun avulla. Eläimen tuoksua voi käyttää esimerkiksi dummyihin, riistapukkeihin ja jäljestystyynyissä laahausjäljen tekemiseen. Sopii myös vedessä käytettäväksi. Haju ei heikennä koiran hajuaistia ja se on koiralle täysin vaaraton. 

Tiedot

Varastossa

12.15EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Tuoksut ovat tarkoitettu metsästyskoirien kouluttamiseen ja metsästäjän oman hajun peittämiseen.
Hajua voi käyttää esimerkiksi dummyihin ja jäljestystyynyissä laahausjäljen tekemiseen. Haju ei heikennä koiran hajuaistia ja se on koiralle täysin vaaraton. Voidaan käyttää dameissa sekä vedessä.
Richard's hajuja on käytetty vuodesta 1939 menestyksekkäästi metsästyskoirien kouluttamiseen


Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Rickhard's riistan tuoksu 35ml

Rickhard's riistan tuoksu 35ml

Kouluta metsästyskoiraasi nopeasti ja tehokkaasti hajun avulla. Eläimen tuoksua voi käyttää esimerkiksi dummyihin, riistapukkeihin ja jäljestystyynyissä laahausjäljen tekemiseen. Sopii myös vedessä käytettäväksi. Haju ei heikennä koiran hajuaistia ja se on koiralle täysin vaaraton.