Miller's Kynsisakset Näytä suurempana

Miller's Kynsisakset

Uusi tuote

Markkinoiden parhaat kynsisakset koiralle. Kestävät käytössä emältä tyttärelle. Aidot Miller´s kynsisakset ovat valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Ne ovat erittäin terävät ja niissä on tarkka leikkausjälki. Luistamattomat ja tukevat kahvat.  

Tiedot

Varastossa

12.30EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Markkinoiden parhaat kynsisakset koiralle. Kestävät käytössä emältä tyttärelle.

Artikkeli koirien kynsien leikkaamisesta

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Miller's Kynsisakset

Miller's Kynsisakset

Markkinoiden parhaat kynsisakset koiralle. Kestävät käytössä emältä tyttärelle. Aidot Miller´s kynsisakset ovat valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Ne ovat erittäin terävät ja niissä on tarkka leikkausjälki. Luistamattomat ja tukevat kahvat.