Purutyyny matala kolmella lenkillä Näytä suurempana

Matala purutyyny, kolmella lenkillä

Uusi tuote

Litteä jhs puruyyny, joka on valmistettu kestävästä nylcotista. Kolme kahvaa, jotka mahdollistavat monipuolisen käytön. Ompeleet lisätakaavat kestävyyden käytössä. Tuotteen litteys helpottaa käyttöä ja mahdollistaa piilottamisen esimerkiksi nurmikkoon tai takin alle treenatessa.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

25.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Litteä puruyyny, joka on valmistettu kestävästä nylcotista. Kolme kahvaa, jotka mahdollistavat monipuolisen käytön. Ompeleet lisätakaavat kestävyyden käytössä. Tuotteen litteys helpottaa käyttöä ja mahdollistaa piilottamisen esimerkiksi nurmikkoon tai takin alle treenatessa. 
Tuotteen koko leveys 28cm, korkeus 18cm (ilman kahvoja).

Koulutusvinkki:

Eteenmenon opettaminen voidaan aloittaa jo nuorella koiralla esimerkiksi niin, että lelu viedään koiran kanssa muutaman metrin päähän ja palataan takaisin. Koira saa olla innostunut menemään lelulle. Koira rauhoitetaan ja kun koira on rauhoittunut se lähetetään eteenpäin ja saa palkaksi lelun. Tätä toistetaan ja matkaa aletaan pidentämään. Hiljalleen lelu viedään koiran näkemättä ja koira lähetetään eteenpäin. Alussa palkkion tulee olla lähellä, hiljalleen kauempana.
Maahanmeno harjoitellaan erikseen ja lisätään tehtävään vasta, kun koira osaa sen muussa yhteydessä ja eteenmeno on jo varma.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Matala purutyyny, kolmella lenkillä

Matala purutyyny, kolmella lenkillä

Litteä jhs puruyyny, joka on valmistettu kestävästä nylcotista. Kolme kahvaa, jotka mahdollistavat monipuolisen käytön. Ompeleet lisätakaavat kestävyyden käytössä. Tuotteen litteys helpottaa käyttöä ja mahdollistaa piilottamisen esimerkiksi nurmikkoon tai takin alle treenatessa.