Kaninkarvapatukka lenkillä Näytä suurempana

Kaninkarvapatukka gripillä

DC

Uusi tuote

Kaninkarvainen patukka lenkillä. Patukassa sisällä vahvike, joka tekee siitä kestävämmän. Huomattavan mieleinen koirille, koska aitoa kaninkarvaa! Turkispatukka sopii monille sellaisille koirille, joita perinteiset patukat eivät aina innosta! Voidaan käyttää niin heitto, veto- kuin kantamispalkitsemiseen. Karvaosan pituus noin 18cm ja leveys 5cm + griposuus

Tiedot

20.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Kaninkarvainen patukka lenkillä. Patukassa sisällä vahvike, joka tekee siitä kestävämmän. Huomattavan mieleinen koirille, koska aitoa kaninkarvaa! Turkispatukka sopii monille sellaisille koirille, joita perinteiset patukat eivät aina innosta! Voidaan käyttää niin heitto, veto- kuin kantamispalkitsemiseen. Karvaosan pituus noin 18cm ja leveys 5cm + lenkki
Griposuuden pituus vaihtelee, kuitenkin vähintään 45cm

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Kaninkarvapatukka gripillä

Kaninkarvapatukka gripillä

Kaninkarvainen patukka lenkillä. Patukassa sisällä vahvike, joka tekee siitä kestävämmän. Huomattavan mieleinen koirille, koska aitoa kaninkarvaa! Turkispatukka sopii monille sellaisille koirille, joita perinteiset patukat eivät aina innosta! Voidaan käyttää niin heitto, veto- kuin kantamispalkitsemiseen. Karvaosan pituus noin 18cm ja leveys 5cm + griposuus