Gappay nahkapallo Näytä suurempana

Gappay nylonpallo

Uusi tuote

Gappay nylonpallo on jykevä ja miellyttävä purra, ja pysyy erinomaisesti esimerkiksi ohjaajan kainalossa ennen palkkaamista. Värit: punainen, musta ja vihreä.

Tiedot

Varastossa

23.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Koulutusvinkki:
Koiralle joka kokeissa ennakoi liikkeiden suorituksen, palataan harjoituksissa takaperin ketjuttamiseen, niin, että koiran palkitsemisen kanssa ollaan tarkkana. Jos koira rikkoo jonkun ketjun osan liikettä tehtäessä, se jätetään palkkiotta ja liike otataan uudelleen niin, että koira suorittaa liikeen osat oikein. Tällaiset koirat ovat usein vilkkaita ja niiden tekemisen motivaatio on kohdillaan, josta syystä ne kestävät toistoja, joita tällaisesta harjoitusmallista väkisinkin syntyy.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Gappay nylonpallo

Gappay nylonpallo

Gappay nylonpallo on jykevä ja miellyttävä purra, ja pysyy erinomaisesti esimerkiksi ohjaajan kainalossa ennen palkkaamista. Värit: punainen, musta ja vihreä.