Ale! Back on track koiran verkkoloimi Näytä suurempana

Back on track koiran verkkoloimi

Uusi tuote

Back on track koiran verkkoloimi. Koko 25cm.

Tiedot

Varastossa

Huom: Viimeinen tuote varastossa!

30.50EUR sis. alv

-50%

61.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Koiran verkkoloimi on kevyt ja mukava, sillä se muotoutuu hyvin koiran kehon mukaisesti. Verkkoloimi pitää koiran lämpimänä, mutta sille ei tule liian kuuma. Verkkokangas on hyvin hengittävä. Verkkoloimea voidaan käyttää muiden loimien alla tai kun halutaan käyttää ohutta loimea, esimerkiksi liikunnan aikana tai sisätiloissa. Verkkoloimea voidaan käyttää myös kuivatukseen esim. kylvyn, sateen tai uimisen jälkeen. Täydellisen istuvuuden takaavat säätömahdollisuudet edessä ja niskassa. Loimessa on joustavat jalkalenkit takajaloille, niskassa aukko talutinta varten ja vetoketjullinen aukko hännälle. Heijastimet sivuilla lisäävät koiran ja koiran ulkoiluttajan turvallisuutta.

Pesu max. 40 astetta

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Back on track koiran verkkoloimi

Back on track koiran verkkoloimi

Back on track koiran verkkoloimi. Koko 25cm.