Ketjupanta pitkälenkkinen, 64cm / 4mm

Uusi tuote

Turkkia säästävä tyylikäs pitkälenkkinen ketjupanta. Nyt kelpaa mennä PK-kokeisiin. Pannan kokonaispituus on 64cm ja ketjulenkin paksuus on 4mm. Saatavissa seitsemässä herkullisessa värissä. Muista mitata oikeaa kokoa valitessa ympärys pään ympäriltä, jotta panta mahtuu koiralle hyvin.
Tuotteet on pintavärjättyjä, joten väri kuluu käytössä.

Tiedot

Useita värivaihtoehtoja

29.70EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Turkkia säästävä tyylikäs pitkälenkkinen ketjupanta. Nyt kelpaa mennä PK-kokeisiin. Pannan kokonaispituus on 64cm ja ketjulenkin paksuus on 4mm. Saatavissa seitsemässä herkullisessa värissä. Muista mitata oikeaa kokoa valitessa ympärys pään ympäriltä, jotta panta mahtuu koiralle hyvin.
Tuotteet on pintavärjättyjä, joten väri kuluu käytössä.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Ketjupanta pitkälenkkinen, 64cm / 4mm

Ketjupanta pitkälenkkinen, 64cm / 4mm

Turkkia säästävä tyylikäs pitkälenkkinen ketjupanta. Nyt kelpaa mennä PK-kokeisiin. Pannan kokonaispituus on 64cm ja ketjulenkin paksuus on 4mm. Saatavissa seitsemässä herkullisessa värissä. Muista mitata oikeaa kokoa valitessa ympärys pään ympäriltä, jotta panta mahtuu koiralle hyvin.
Tuotteet on pintavärjättyjä, joten väri kuluu käytössä.

Lisätarvikkeet