PK-tunnusvaljas Näytä suurempana

PK-tunnusvaljas

Uusi tuote

Virallinen PK-tunnusvaljas kokeisiin ja harjoituksiin. Yksi koko. Käytetään palveluskoirakokeissa mm. viestillä ja haussa ja kaikissa lajeissa esineruudussa kuin myös näitä treenatessa. Helpottaa koiran näkemistä harjoituksissa sekä koiraa yhdistämään että nyt ollaan hommissa.

Tiedot

Varastossa

10.50EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Virallinen PK-tunnusvaljas kokeisiin ja harjoituksiin. Yksi koko. Käytetään palveluskoirakokeissa mm. viestillä ja haussa ja kaikissa lajeissa esineruudussa kuin myös näitä treenatessa. Helpottaa koiran näkemistä harjoituksissa sekä koiraa yhdistämään että nyt ollaan hommissa.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

PK-tunnusvaljas

PK-tunnusvaljas

Virallinen PK-tunnusvaljas kokeisiin ja harjoituksiin. Yksi koko. Käytetään palveluskoirakokeissa mm. viestillä ja haussa ja kaikissa lajeissa esineruudussa kuin myös näitä treenatessa. Helpottaa koiran näkemistä harjoituksissa sekä koiraa yhdistämään että nyt ollaan hommissa.