KLIN fantastinen foampallo griplenkillä 90mm/iso Näytä suurempana

KLIN fantastinen foampallo griplenkillä 90mm/iso

Uusi tuote

Tämä fantastinen foam pallo on todellakin nimensä mukainen. Pallo on niin kevyt, että herkempisuinenkin koira ottaa sen vaikka kopiksi. Pallolla voi palkita tilassa, jossa on muita ihmisiä, ikkunoita tai peilejä hajoittamatta kaikkea ympäriltään. Koiran on mukavaa juustää palloa ja grip hihnasta on mukava tahdä vetoleikkejä... Ja pallo myös kelluu. Ja puhdistaa koirasi hampaita

Tiedot

17.15EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Tämä fantastinen foam pallo on todellakin nimensä mukainen. Pallo on niin kevyt, että herkempisuinenkin koira ottaa sen vaikka kopiksi. Pallolla voi palkita tilassa, jossa on muita ihmisiä, ikkunoita tai peilejä hajoittamatta kaikkea ympäriltään. Koiran on mukavaa juustää palloa ja grip hihnasta on mukava tahdä vetoleikkejä... Ja pallo myös kelluu. Ja puhdistaa koirasi hampaita samalla kun leikit koirasi kanssa. Saatavilla kolmea eri väriä violetti, sininen ja keltainen, värit vaihtelevat.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

KLIN fantastinen foampallo griplenkillä 90mm/iso

KLIN fantastinen foampallo griplenkillä 90mm/iso

Tämä fantastinen foam pallo on todellakin nimensä mukainen. Pallo on niin kevyt, että herkempisuinenkin koira ottaa sen vaikka kopiksi. Pallolla voi palkita tilassa, jossa on muita ihmisiä, ikkunoita tai peilejä hajoittamatta kaikkea ympäriltään. Koiran on mukavaa juustää palloa ja grip hihnasta on mukava tahdä vetoleikkejä... Ja pallo myös kelluu. Ja puhdistaa koirasi hampaita