Jolly Tuff Tosser aktivointipallo Näytä suurempana

Jolly Tuff Tosser aktivointipallo

Uusi tuote

Jolly Tuff Tosser on kestävä lelu jonka sisälle voit piilottaa herkkuja. Pureskellessaan ja herkkuja etsimällä puhdistuvat myös koiran hampaat ja ikenet. Lelu on tehty myrkyttömästä kumista, joten se myös pomppii.

Tiedot

Huom: Viimeinen tuote varastossa!

16.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Jolly Tuff Tosser on kestävä lelu jonka sisälle voit piilottaa herkkuja. Pureskellessaan ja herkkuja etsimällä puhdistuvat myös koiran hampaat ja ikenet. Lelu on tehty myrkyttömästä kumista, joten se myös pomppii.


Vinkki:
Jolly Pets Monster Ball -aktiivi kumilelu sopii niin koiran aktivointiin kuin koiran palkitsemiseen. Pallon sisälle voit laittaa esimerkiksi lihapullan tai muuta koiran herkkua ja heittää palkaksi, jolloin koira saa kaivaa haluamansa palkkion esiin. Tätä keinoa voidaan käyttää koirille, jotka eivät niinkään palkkaannu leikkimisestä, mutta ovat innokkaita syömään. Näin palkkio on kuitenkin mahdollisuus paremmin heittää kauemmas...

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Jolly Tuff Tosser aktivointipallo

Jolly Tuff Tosser aktivointipallo

Jolly Tuff Tosser on kestävä lelu jonka sisälle voit piilottaa herkkuja. Pureskellessaan ja herkkuja etsimällä puhdistuvat myös koiran hampaat ja ikenet. Lelu on tehty myrkyttömästä kumista, joten se myös pomppii.