Damilaukku m vahapinta Näytä suurempana

Dummylaukku vahapintainen M

Uusi tuote

Dummylaukussa on tilaa 10-12:lle damille isossa taskussa. Etuverkkotaskuun voit laittaa muita tavaroita. Sivutaskussa on tarranauhakiinnike ja sopii mm. kännykälle. Vesipullolle on paikka verkkotaskussa laukun toisella puolella.

Tiedot

Varastossa

Huom: Viimeinen tuote varastossa!

79.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

 
Laukussa on tarrakiinnitys sulkemiseen ja siksi käyttö on helppoa. 
Vedenpitävä sisäpuolen materiaali sopii myös luonnonvaraisen riistan kuljettamiseen
Polyuretaanipinnoitteinen laukku on helppo puhdistaa, pestävä ja vedenkestävä.

Materiaali: 100% polyesteriä
Mitat n. 36 x 30 x 12 cm

Hoito-ohjeet: Jos laukku on märkä koulutuksen jälkeen, anna kuivua vapaasti, ei suoraan auringonvalossa. Yleensä voit vain pyyhkiä laukun kostealla liinalla. Jos se on liian likainen voit käsinpestä laukun.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Dummylaukku vahapintainen M

Dummylaukku vahapintainen M

Dummylaukussa on tilaa 10-12:lle damille isossa taskussa. Etuverkkotaskuun voit laittaa muita tavaroita. Sivutaskussa on tarranauhakiinnike ja sopii mm. kännykälle. Vesipullolle on paikka verkkotaskussa laukun toisella puolella.