Damilaukku L Water Reeds camo Näytä suurempana

Dummylaukku L Water Reeds camo

WR-GBL100

Uusi tuote

Dummylaukussa on tilaa 12:lle damille isossa taskussa. Etutaskuun voit laittaa muita tavaroita. Sivutaskussa on tarranauhakiinnike ja sopii mm. matkapuhelimelle. Vesipullolle on paikka verkkotaskussa laukun toisella puolella.

Tiedot

Tilaustuote

34.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Dummylaukussa on tilaa 12:lle damille isossa taskussa. Etutaskuun voit laittaa muita tavaroita. Sivutaskussa on tarranauhakiinnike ja sopii mm. matkapuhelimelle. Vesipullolle on paikka verkkotaskussa laukun toisella puolella.
Laukussa on tarrakiinnitys sulkemiseen ja siksi käyttö on helppoa. 
Vedenpitävä sisäpuolen materiaali sopii myös luonnonvaraisen riistan kuljettamiseen
Polyuretaanipinnoitteinen laukku on helppo puhdistaa, pestävä ja vedenkestävä.

Materiaali: 100% polyesteriä
Mitat  42 x 36 x 14 cm

Hoito-ohjeet: Jos laukku on märkä koulutuksen jälkeen, anna kuivua vapaasti, ei suoraan auringonvalossa. Yleensä voit vain pyyhkiä laukun kostealla liinalla. Jos se on liian likainen voit käsinpestä laukun.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Dummylaukku L Water Reeds camo

Dummylaukku L Water Reeds camo

Dummylaukussa on tilaa 12:lle damille isossa taskussa. Etutaskuun voit laittaa muita tavaroita. Sivutaskussa on tarranauhakiinnike ja sopii mm. matkapuhelimelle. Vesipullolle on paikka verkkotaskussa laukun toisella puolella.