Damilaukku L Woodland camo Näytä suurempana

Dummylaukku L Woodland camo

WL-GBL100

Uusi tuote

Dummylaukussa on tilaa 12:lle damille isossa taskussa. Etutaskuun voit laittaa muita tavaroita. Sivutaskussa on tarranauhakiinnike ja sopii mm. matkapuhelimelle. Vesipullolle on paikka verkkotaskussa laukun toisella puolella.

Tiedot

Tilaustuote

34.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Dummylaukussa on tilaa 12:lle damille isossa taskussa. Etutaskuun voit laittaa muita tavaroita. Sivutaskussa on tarranauhakiinnike ja sopii mm. matkapuhelimelle. Vesipullolle on paikka verkkotaskussa laukun toisella puolella.
Laukussa on tarrakiinnitys sulkemiseen ja siksi käyttö on helppoa. 
Vedenpitävä sisäpuolen materiaali sopii myös luonnonvaraisen riistan kuljettamiseen
Polyuretaanipinnoitteinen laukku on helppo puhdistaa, pestävä ja vedenkestävä.

Materiaali: 100% polyesteriä
Mitat  42 x 36 x 14 cm

Hoito-ohjeet: Jos laukku on märkä koulutuksen jälkeen, anna kuivua vapaasti, ei suoraan auringonvalossa. Yleensä voit vain pyyhkiä laukun kostealla liinalla. Jos se on liian likainen voit käsinpestä laukun.

Vinkki:

Koiran kanssa liikkuessa on itse tärkeää pysyä rauhallisena, jos koiraa alkaa jännittää. Koira vaistoaa omistajan tunnetilan ja jännittävä omistaja tahtomattaan siirtää jännityksen koiraan, joka alkaa reagoida sen mukaisesti. Kisajännittäjien olisikin hyvä harjoitella kisajännityksestä pois tai vaihtoehtoisesti tehdä kokeenomaisia treenejä niin paljon, että koira oppii omistajan oudon käytöksen.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Dummylaukku L Woodland camo

Dummylaukku L Woodland camo

Dummylaukussa on tilaa 12:lle damille isossa taskussa. Etutaskuun voit laittaa muita tavaroita. Sivutaskussa on tarranauhakiinnike ja sopii mm. matkapuhelimelle. Vesipullolle on paikka verkkotaskussa laukun toisella puolella.