CLIX noutokapula koko M Näytä suurempana

CLIX noutokapula koko M

Uusi tuote

Clix noutokapula on oiva apu noudon opettamiseen. Kapula on valmistettu kovasta muovista ja kestää hyvin koiran hampaita. Kapula on helppo havaita värinsä vuoksi ja sitä voi myös käyttää noudon opetukseen vedestä.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

10.10EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Clix noutokapula on oiva apu noudon opettamiseen. Kapula on valmistettu kovasta muovista ja kestää hyvin koiran hampaita. Kapula on helppo havaita värinsä vuoksi ja sitä voi myös käyttää noudon opetukseen vedestä.
Täältä löydät videon kyseisestä tuotteesta.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

CLIX noutokapula koko M

CLIX noutokapula koko M

Clix noutokapula on oiva apu noudon opettamiseen. Kapula on valmistettu kovasta muovista ja kestää hyvin koiran hampaita. Kapula on helppo havaita värinsä vuoksi ja sitä voi myös käyttää noudon opetukseen vedestä.