Numerolapunpidike hihaan, punainen Näytä suurempana

Numerolapunpidike hihaan, punainen

Uusi tuote

Numerolappusi pysyy varmasti näkyvillä ja säältä suojassa esimerkiksi näyttelyissä, agilityssä ja toko-kokeissa, kun sujautat sen tähän käteen pujotettavaan pidikkeeseen. Ympärysmitta säädettävissä. Näyttelynumeron kiinnike, joka on siisti ja helppo käyttää.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

5.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Numerolappusi pysyy varmasti näkyvillä ja säältä suojassa esimerkiksi näyttelyissä, agilityssä ja toko-kokeissa, kun sujautat sen tähän käteen pujotettavaan pidikkeeseen. Ympärysmitta säädettävissä. Näyttelynumeron kiinnike, joka on siisti ja helppo käyttää.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Numerolapunpidike hihaan, punainen

Numerolapunpidike hihaan, punainen

Numerolappusi pysyy varmasti näkyvillä ja säältä suojassa esimerkiksi näyttelyissä, agilityssä ja toko-kokeissa, kun sujautat sen tähän käteen pujotettavaan pidikkeeseen. Ympärysmitta säädettävissä. Näyttelynumeron kiinnike, joka on siisti ja helppo käyttää.