Karlie Blinki Disk - valo Näytä suurempana

Karlie Blinki Disk - valo

Uusi tuote

Karlie Blinki Disk on jykevä led-valo, jossa kaksi erilaista toimintoa tasaisena palava valo ja välkkytoiminto. Väreinä on kolme vaihtoehtoa; kirkas, punainen ja monivärinen. Kiinnitettävissä pantaan tai taluttimeen. Menee päälle painamalla, mutta ei sammu koiran osuessa siihen.

Tiedot

Useita värivaihtoehtoja

10.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Karlie Blinki Disk on jykevä led-valo, jossa kaksi erilaista toimintoa tasaisena palava valo ja välkkytoiminto. Väreinä on kolme vaihtoehtoa; kirkas, punainen ja monivärinen. Kiinnitettävissä pantaan tai taluttimeen. Menee päälle painamalla, mutta ei sammu koiran osuessa siihen.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Karlie Blinki Disk - valo

Karlie Blinki Disk - valo

Karlie Blinki Disk on jykevä led-valo, jossa kaksi erilaista toimintoa tasaisena palava valo ja välkkytoiminto. Väreinä on kolme vaihtoehtoa; kirkas, punainen ja monivärinen. Kiinnitettävissä pantaan tai taluttimeen. Menee päälle painamalla, mutta ei sammu koiran osuessa siihen.