Makupalapussi Doxtasy

Uusi tuote

Jämäkkä makupalapussi koiran treeneihin. Pussissa on 'kuristava' nauhakiinnitys pussin nopeaan sulkemiseen sekä etuosassa tasku esimerkiksi naksuttimelle. Makupalapussin voi kiinnittää vyöhön klipsillä tai tarranauhalla. Pussin koko on korkeus noin 11 cm leveys noin 10cm.

Tiedot

Useita värivaihtoehtoja

8.65EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Jämäkkä makupalapussi koiran treeneihin. Pussissa on 'kuristava' nauhakiinnitys pussin nopeaan sulkemiseen sekä etuosassa tasku esimerkiksi naksuttimelle. Makupalapussin voi kiinnittää vyöhön klipsillä tai tarranauhalla. Pussin koko on korkeus noin 11 cm leveys noin 10cm.

Erilaisia kuoseja

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Makupalapussi Doxtasy

Makupalapussi Doxtasy

Jämäkkä makupalapussi koiran treeneihin. Pussissa on 'kuristava' nauhakiinnitys pussin nopeaan sulkemiseen sekä etuosassa tasku esimerkiksi naksuttimelle. Makupalapussin voi kiinnittää vyöhön klipsillä tai tarranauhalla. Pussin koko on korkeus noin 11 cm leveys noin 10cm.