Namipussukka pieni

Uusi tuote

Namipussukka säädettävällä lannevyöllä, ideaalien namien, lelujen ja muiden koulutusvälineiden pitämiseen käsillä. Kätevä apuvälinen naksutinkoulutuksessa. Pussukassa on oma paikkansa kosketuskepille ja naksuttimelle. Pohjassa on lisäksi tasku avaimille tai muille pienille tarvikkeille. Pussukan saa myös suljettua ja avattua helposti.

Tiedot

Useita värivaihtoehtoja

14.50EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Namipussukka säädettävällä lannevyöllä, ideaalinen namien, lelujen ja muiden koulutusvälineiden pitämiseen käsillä. Kätevä apuvälinen naksutinkoulutuksessa. Pussukassa on oma paikkansa kosketuskepille ja naksuttimelle. Pohjassa on lisäksi tasku avaimille tai muille pienille tarvikkeille. Pussukan saa myös suljettua ja avattua helposti. Turvaksi heijastimet!
 
- Tuote on valmistettu kestävästä nylonista
- Vyö on säädettävissä
- ideaalinen nameille / leluille
- helppo pestä
- Vedenpitävä
- Oma paikka naksuttimelle ja kosketuskepille
Materiaali: 100% polyesteriä, sisäpuoli PU-pinnoite

Saatavana eri väreissä.
Korkeus: ca. 13 cm
Halkaisija: ca. 10 cm:

Vinkki:
Kun koulutat pentua, muista opettaa sitä motivoimalla, jotta pennulla säilyy into. Muista kouluttaa sitä lyhyitä aikoja, jotta pentu jaksaa keskittyä. Muista tehdä harjoituksista pennulle helppoja, jotta pennun itseluottamus säilyy. Ja muista kouluttaa pentua, jotta se saa purkaa energiansa johonkin sallittuun ei-toivotun sijaan.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Namipussukka pieni

Namipussukka pieni

Namipussukka säädettävällä lannevyöllä, ideaalien namien, lelujen ja muiden koulutusvälineiden pitämiseen käsillä. Kätevä apuvälinen naksutinkoulutuksessa. Pussukassa on oma paikkansa kosketuskepille ja naksuttimelle. Pohjassa on lisäksi tasku avaimille tai muille pienille tarvikkeille. Pussukan saa myös suljettua ja avattua helposti.