Namipussukka pieni kaksivärinen

Uusi tuote

Namipussukka säädettävällä lannevyöllä, ideaalien namien, lelujen ja muiden koulutusvälineiden pitämiseen käsillä. Kätevä apuvälinen naksutinkoulutuksessa. Pussukassa on oma paikkansa kosketuskepille ja naksuttimelle. Pohjassa on lisäksi tasku avaimille tai muille pienille tarvikkeille. Pussukan saa myös suljettua ja avattua helposti.

Tiedot

Useita värivaihtoehtoja

14.50EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Namipussukka säädettävällä lannevyöllä, ideaalien namien, lelujen ja muiden koulutusvälineiden pitämiseen käsillä. Kätevä apuvälinen naksutinkoulutuksessa. Pussukassa on oma paikkansa kosketuskepille ja naksuttimelle. Pohjassa on lisäksi tasku avaimille tai muille pienille tarvikkeille. Pussukan saa myös suljettua ja avattua helposti.
 
- Tuote on valmistettu kestävästä nylonista
- Vyö on säädettävissä
- ideaalinen nameille / leluille
- helppo pestä
- Vedenpitävä
- Oma paikka naksuttimelle ja kosketuskepille
Materiaali: 100% polyesteriä, sisäpuoli PU-pinnoite

Saatavana eri väreissä.
Korkeus: ca. 13 cm
Halkaisija: ca. 10 cm:

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Namipussukka pieni kaksivärinen

Namipussukka pieni kaksivärinen

Namipussukka säädettävällä lannevyöllä, ideaalien namien, lelujen ja muiden koulutusvälineiden pitämiseen käsillä. Kätevä apuvälinen naksutinkoulutuksessa. Pussukassa on oma paikkansa kosketuskepille ja naksuttimelle. Pohjassa on lisäksi tasku avaimille tai muille pienille tarvikkeille. Pussukan saa myös suljettua ja avattua helposti.