Namipussukka iso

Uusi tuote

Namipussukka säädettävällä lannevyöllä, ideaalien namien, lelujen ja muiden koulutusvälineiden pitämiseen käsillä. Kätevä apuvälinen naksutinkoulutuksessa. Pussukassa on oma paikkansa kosketuskepille ja naksuttimelle. Pohjassa on lisäksi tasku avaimille tai muille pienille tarvikkeille. Pussukan saa myös suljettua ja avattua helposti.

Tiedot

Useita värivaihtoehtoja

16.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Namipussukka säädettävällä lannevyöllä, ideaalinen namien, lelujen ja muiden koulutusvälineiden pitämiseen käsillä. Kätevä apuvälinen naksutinkoulutuksessa. Pussukassa on oma paikkansa kosketuskepille ja naksuttimelle. Pohjassa on lisäksi tasku avaimille tai muille pienille tarvikkeille. Pussukan saa myös suljettua ja avattua helposti. Turvaksi heijastimet!
 
- Tuote on valmistettu kestävästä nylonista
- Vyö on säädettävissä
- ideaalinen nameille / leluille
- helppo pestä
- Vedenpitävä
- Oma paikka naksuttimelle ja kosketuskepille
Materiaali: 100% polyesteriä, sisäpuoli PU-pinnoite

Saatavana eri väreissä.
Korkeus: ca. 15,5 cm
Halkaisija: ca. 12,5 cm:

Vinkki:

Kauanko ja mitä koira muistaa on yksilöllistä ja riippuu monesta eri seikasta. Pentuna saadut muistikuvat voivat säilyä läpi elämän. Tämäkin on seikka, joka nuorta koiraa opettaessa kannattaa muistaa.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Namipussukka iso

Namipussukka iso

Namipussukka säädettävällä lannevyöllä, ideaalien namien, lelujen ja muiden koulutusvälineiden pitämiseen käsillä. Kätevä apuvälinen naksutinkoulutuksessa. Pussukassa on oma paikkansa kosketuskepille ja naksuttimelle. Pohjassa on lisäksi tasku avaimille tai muille pienille tarvikkeille. Pussukan saa myös suljettua ja avattua helposti.