Harjoitusta tuomarin käsittelyyn näyttelyissä Näytä suurempana

Harjoitusta tuomarin käsittelyyn näyttelyissä

Koirakoulu Kompassin

Tiedot

Varaa paikkasi ensin Koirakoulu Kompassin sivujen kautta

20.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot


Koirakoulu Kompassin

HARJOITUSTA TUOMARIN KÄSITTELYYN NÄYTTELYISSÄ
Kurssi kestää vain yhden kerran ja kurssilla on tarkoituksena saada koiralle miellyttäviä kokemuksia tuomarin käsittelystä. Kurssi sopii erinomaisesti esimerkiksi aroille koirille, jotka välttelevät tuomarin kosketusta. Kurssilla harjoitellaan myös pienten koirien nostamista pöydälle. Kurssia ei ole tarkoitettu ihmisiä tai koiria kohtaan aggressiivisesti käyttäytyville koirille, heille suosittelemme yksilöohjausta ennen ryhmäkoulutukseen tulemista.
Kurssi sopii myös tuomaria yli-innokkaasti tervehtiville koirille

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Harjoitusta tuomarin käsittelyyn näyttelyissä

Harjoitusta tuomarin käsittelyyn näyttelyissä

Koirakoulu Kompassin