Merkkikartio, matala 6cm

Uusi tuote

Merkkikartio 6cm korkea, värit vaihtelevat.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

2.80EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Merkkikartio 6cm korkea
Kartioiden väri vaihtelee saatavuuden mukaan.

Vinkki:
Muista, että koiralle ohjaajan rintamasuunta on tärkeä. Hyödynnä tätä tietoa jo rudun opettamisessa. Ruutua opettaessa koiralle kannattaa antaa vihje, joko fyysinen kosketus tai sanallinen 'missä ruutu'. Tällaiset keinot kannattaa ottaa käyttöön heti kun ruutua alkaa koiralle opettaa, jotta ne jäävät rutiineiksi. Kokeissa nämä ovat tärkeitä, sillä merkkejä on muuallakin kuin ruudussa.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Merkkikartio, matala 6cm

Merkkikartio, matala 6cm

Merkkikartio 6cm korkea, värit vaihtelevat.