MirraCoat Omega 3 jauhe 450g - kutinaan, karvanlähtöön Näytä suurempana

MirraCoat Omega 3 jauhe 450g - kutinaan, karvanlähtöön

Uusi tuote

Mirra Coat O3- jauhe on tarkoitettu koirille turkin ja ihon hyvinvointiin. Tuote soveltuu erinomaisesti koirille, joilla on runsaasti kutinaa tai karvanlähtöä tai muita iho-ongelmia. Sisältää kaikki ihon tarvitsemat ravintoaineet. Omega-3 ja Omega-6 rasvahappoja, biotiinia, sinkkiä, A-,E- sekä B3-vitamiineja.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

22.30EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Mirra Coat O3- jauhe on tarkoitettu koirille turkin ja ihon hyvinvointiin. Tuote soveltuu erinomaisesti koirille, joilla on runsaasti kutinaa tai karvanlähtöä tai muita iho-ongelmia. Sisältää kaikki ihon tarvitsemat ravintoaineet. Omega-3 ja Omega-6 rasvahappoja, biotiinia, sinkkiä, A-,E- sekä B3-vitamiineja.

Saatavana myös nesteenä 236ml ja nesteenä, jossa lisänä sinkkiä 480mlTuote on edullinen käytössä. Annostelu: Aikuiselle koiralle 1rkl (7,5g)/9kg, karkeakarvaiselle puolikas annos. Tuplaa, jos koira on nuori, kantavana tai imettää.

Sis. mm. Seesaminsiemenöljy, pellavansiemenöljy, vehnänalkioöljy
Linolihappoja
Sinkki min 499mg/kg
A-vit. min. 82.500 IU/kg
E-vit. min. 340IU/kg
B6-vit min. 65mg/kg
Biotiini min.1.04mg/kg
Linoleenihappo 8,05%


Säilytä kylmässä avaamisen jälkeen

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

MirraCoat Omega 3 jauhe 450g - kutinaan, karvanlähtöön

MirraCoat Omega 3 jauhe 450g - kutinaan, karvanlähtöön

Mirra Coat O3- jauhe on tarkoitettu koirille turkin ja ihon hyvinvointiin. Tuote soveltuu erinomaisesti koirille, joilla on runsaasti kutinaa tai karvanlähtöä tai muita iho-ongelmia. Sisältää kaikki ihon tarvitsemat ravintoaineet. Omega-3 ja Omega-6 rasvahappoja, biotiinia, sinkkiä, A-,E- sekä B3-vitamiineja.