Dorwest Herb's vuohenjuuri valeriaana 500tabl. rentouttamiseen Näytä suurempana

Dorwest Herb's vuohenjuuri valeriaana 500tabl. rentouttamiseen

Uusi tuote

Vuohenjuuri- valeriaana tabletit ovat apu koiralle oudoissa tilanteissa, etenkin, kun halutaan välttää unisuutta (esim. koiranäyttelyt). Hyödyllinen matkapahoinvoinnin ja kaatumataudin kohdalla. Erinomainen hyper-aktiivisten rauhoittamiseen. Todellinen apu ilotulitusaikana, jos koiralla ei niin pahoja oireita, jotka vaatisivat koiran rauhoittamisen.

Tiedot

Huom: Viimeinen tuote varastossa!

68.60EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Vuohenjuuri- valeriaana tabletit ovat apu koiralle oudoissa tilanteissa, etenkin, kun halutaan välttää unisuutta (esim. koiranäyttelyt). Hyödyllinen matkapahoinvoinnin ja kaatumataudin kohdalla. Erinomainen hyper-aktiivisten rauhoittamiseen. Todellinen apu ilotulitusaikana, jos koiralla ei niin pahoja oireita, jotka vaatisivat koiran rauhoittamisen.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Dorwest Herb's vuohenjuuri valeriaana 500tabl. rentouttamiseen

Dorwest Herb's vuohenjuuri valeriaana 500tabl. rentouttamiseen

Vuohenjuuri- valeriaana tabletit ovat apu koiralle oudoissa tilanteissa, etenkin, kun halutaan välttää unisuutta (esim. koiranäyttelyt). Hyödyllinen matkapahoinvoinnin ja kaatumataudin kohdalla. Erinomainen hyper-aktiivisten rauhoittamiseen. Todellinen apu ilotulitusaikana, jos koiralla ei niin pahoja oireita, jotka vaatisivat koiran rauhoittamisen.