Dorwest Herb's vuohenjuuri valeriaana 100tabl. rentouttamiseen Näytä suurempana

Dorwest Herb's vuohenjuuri valeriaana 100tabl. rentouttamiseen

Uusi tuote

Vuohenjuuri- valeriaana tabletit ovat apu koiralle oudoissa tilanteissa, etenkin, kun halutaan välttää unisuutta (esim. koiranäyttelyt). Hyödyllinen matkapahoinvoinnin ja kaatumataudin kohdalla. Erinomainen hyper-aktiivisten rauhoittamiseen. Todellinen apu ilotulitusaikana, jos koiralla ei niin pahoja oireita, jotka vaatisivat koiran rauhoittamisen.

Tiedot

19.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Vuohenjuuri- valeriaana tabletit ovat apu koiralle oudoissa tilanteissa, etenkin, kun halutaan välttää unisuutta (esim. koiranäyttelyt). Hyödyllinen matkapahoinvoinnin ja kaatumataudin kohdalla. Erinomainen hyper-aktiivisten rauhoittamiseen. Todellinen apu ilotulitusaikana, jos koiralla ei niin pahoja oireita, jotka vaatisivat koiran rauhoittamisen.

Katso myös seuraavat tuotteet:
Valeriaana-uute
Pet remedy - koiran luonnollinen rauhoittaja
Homeopaattinen valmiste koiran pelokkuuteen ja arkuuteen

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Dorwest Herb's vuohenjuuri valeriaana 100tabl. rentouttamiseen

Dorwest Herb's vuohenjuuri valeriaana 100tabl. rentouttamiseen

Vuohenjuuri- valeriaana tabletit ovat apu koiralle oudoissa tilanteissa, etenkin, kun halutaan välttää unisuutta (esim. koiranäyttelyt). Hyödyllinen matkapahoinvoinnin ja kaatumataudin kohdalla. Erinomainen hyper-aktiivisten rauhoittamiseen. Todellinen apu ilotulitusaikana, jos koiralla ei niin pahoja oireita, jotka vaatisivat koiran rauhoittamisen.