Keepers Mix 250g - ruokinnallinen tukihoito Näytä suurempana

Keepers Mix 250g - ruokinnallinen tukihoito

Uusi tuote

Erilaisista yrteistä koostuva ruokinnallinen tukihoito. Luonnon hivenaineita turkin kasvuun ja pigmenttiin, sellerin siementä lihasten toimintaan, A-,C-,E- ja K-vitamiineja, yrttejä vatsan toimintaan, koliikkiin ja kramppien poistoon. Sopii mm. eri hivenainepuutoksiin, ulosteiden syönnin ehkäisyyn ja parantamaan vatsan toimintaa.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

18.70EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Erilaisista yrteistä koostuva ruokinnallinen tukihoito. Luonnon hivenaineita turkin kasvuun ja pigmenttiin, sellerin siementä lihasten toimintaan, A-,C-,E- ja K-vitamiineja, yrttejä vatsan toimintaan, koliikkiin ja kramppien poistoon. Sopii mm. eri hivenainepuutoksiin, ulosteiden syönnin ehkäisyyn ja parantamaan vatsan toimintaa.
Koostumus: Merilevä, sellerin siemen, sinimailanen, nokkonen, rosmariini, kierumatara, villi jamssinjuuri.
Erittäin riittoisa käytössä!

Dorwest Herbs luontaistuotteet eivät ole dopingia, eikä SKL:n doping sääntö vaikuta näiden tuotteiden käyttöön.


Yrtit on valittu: merilevästä mineraaleja turkin kasvuun ja värin syventämiseen, selleri siemeniä lisäämään koiran notkeutta ja parempaa liikkuvuutta, Lucerne (alfalfa) C, E ja K,vitamiinien saannin turvaamiseksi, nokkosesta klorofyllia ja C-vitamiinia, rosmariini ruuansulatuksen parantamiseen ja ilmavaivojen hillintään  sekä ylläpitämään sydämen terveyttä, kierumatara terveen suoliston ja ruoansulatuksen ylläpitoon sekä  ylläpitää terveen ihon, munuaisten ja virtsarakon toimintaa, villi kamssinjuuri  ylläpitämään tervettä suolistoa.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Keepers Mix 250g - ruokinnallinen tukihoito

Keepers Mix 250g - ruokinnallinen tukihoito

Erilaisista yrteistä koostuva ruokinnallinen tukihoito. Luonnon hivenaineita turkin kasvuun ja pigmenttiin, sellerin siementä lihasten toimintaan, A-,C-,E- ja K-vitamiineja, yrttejä vatsan toimintaan, koliikkiin ja kramppien poistoon. Sopii mm. eri hivenainepuutoksiin, ulosteiden syönnin ehkäisyyn ja parantamaan vatsan toimintaa.