Dorwest Herb's, HELOKKIÖLJY 30ml Näytä suurempana

HELOKKIÖLJY 30ml turkin kasvuun ja ihon laatuun

Uusi tuote

Helokkiöljy sisältää runsaasti E- ja D-vitamiineja. Hyödyllinen ihon ja turkin vaivoihin. Yllyttää turkin kasvua ja parantaa laatua. Parantaa ihon kuntoa ja soveltuu kuivan ihon hoitoon. Tippoina helppo annostella niin koirille kuin kissoille. Voidaan laittaa ruuan joukkoon tai tiputtaa suoraan suuhun.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

19.80EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Helokkiöljy sisältää runsaasti E- ja D-vitamiineja. Hyödyllinen ihon ja turkin vaivoihin. Yllyttää turkin kasvua ja parantaa laatua. Parantaa ihon kuntoa ja soveltuu kuivan ihon hoitoon. Tippoina helppo annostella niin koirille kuin kissoille. Voidaan laittaa ruuan joukkoon tai tiputtaa suoraan suuhun.
Sisältää maksimimäärän GLAta, 9%.
Huom! Tuote ei sovellu eläimille, joilla on todettu epilepsia.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

HELOKKIÖLJY 30ml turkin kasvuun ja ihon laatuun

HELOKKIÖLJY 30ml turkin kasvuun ja ihon laatuun

Helokkiöljy sisältää runsaasti E- ja D-vitamiineja. Hyödyllinen ihon ja turkin vaivoihin. Yllyttää turkin kasvua ja parantaa laatua. Parantaa ihon kuntoa ja soveltuu kuivan ihon hoitoon. Tippoina helppo annostella niin koirille kuin kissoille. Voidaan laittaa ruuan joukkoon tai tiputtaa suoraan suuhun.