Gripliina 5m, useita eri värejä

Uusi tuote

Liina on valmistettu kestävästä ja kevyestä nylononista johon ommeltu luistamaton grippinta. Pinta molemmin puolin estää liukastumisen käsissä ja tehdä tämä talutushihna sopii kävelyyn jäljestämiseen ja koulutukseen myös sateella.Talutin pysyy tukevasti kädessä ja takaa helpon ja turvallisen käsittelyn. Pituus 5m leveys 2cm

Tiedot

17.50EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Liina on valmistettu kestävästä ja kevyestä nylononista johon ommeltu luistamaton grippinta. Pinta molemmin puolin estää liukastumisen käsissä ja tehdä tämä talutushihna sopii kävelyyn jäljestämiseen ja koulutukseen myös sateella.Talutin pysyy tukevasti kädessä ja takaa helpon ja turvallisen käsittelyn.
Saatavana eri väreissä

Koulutusvinkki:
Koirat tottuvat nopeasti ihmisten normaaliin vuorokausirytmiin. Koiran kannalta se tarkoittaa, että päivällä nukutaan ja illalla puuhataan. Jos koira on puhtaasti kotikoira tällä ei ole merkitystä, mutta jos koira on koulutettu johonkin tehtävään (metsästys, pelastus tms.) tai koiran kanssa käydään kokeissa, on hyvä totuttaa koira toimimaan myös muina vuorokauden aikoina.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Gripliina 5m, useita eri värejä

Gripliina 5m, useita eri värejä

Liina on valmistettu kestävästä ja kevyestä nylononista johon ommeltu luistamaton grippinta. Pinta molemmin puolin estää liukastumisen käsissä ja tehdä tämä talutushihna sopii kävelyyn jäljestämiseen ja koulutukseen myös sateella.Talutin pysyy tukevasti kädessä ja takaa helpon ja turvallisen käsittelyn. Pituus 5m leveys 2cm