Extra Bitties kanapalat Tomaatilla & Kurpitsalla 100g Näytä suurempana

Rinti Extra Bitties kanapalat Tomaatilla & Kurpitsalla 100g

Uusi tuote

Yllätä lemmikkisi Rintin Extra Bitties kanapaloilla, jotka on höystetty kasviksilla luomaan uuden makuelämyksen. Bitties herkut ovat kooltaan pieniä, joten ne sopivat myös pienille koirille. Erinomaisia ja maistuvia, pehmeitä koulutukseen ja näyttelyyn.

Tiedot

2.70EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Yllätä lemmikkisi Rintin Extra Bitties kanapaloilla, jotka on höystetty kasviksilla luomaan uuden makuelämyksen. Bitties herkut ovat kooltaan pieniä, joten ne sopivat myös pienille koirille. Erinomaisia ja maistuvia, pehmeitä koulutukseen ja näyttelyyn.

Raaka-aineet:

60% kananrintafilettä, 20% kananmaksaa, 2,5% tomaattia, 2,5% kurpitsaa, mineraaleja

Ravintoainekoostumus:

raakavalkuainen 36,5% rasva 10%, hehkutusjäännös 4%, kuidut 1%, kosteus 25%

Vinkki:
Kun koulutat pentua, muista opettaa sitä motivoimalla, jotta pennulla säilyy into. Muista kouluttaa sitä lyhyitä aikoja, jotta pentu jaksaa keskittyä. Muista tehdä harjoituksista pennulle helppoja, jotta pennun itseluottamus säilyy. Ja muista kouluttaa pentua, jotta se saa purkaa energiansa johonkin sallittuun ei-toivotun sijaan.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Rinti Extra Bitties kanapalat Tomaatilla & Kurpitsalla 100g

Rinti Extra Bitties kanapalat Tomaatilla & Kurpitsalla 100g

Yllätä lemmikkisi Rintin Extra Bitties kanapaloilla, jotka on höystetty kasviksilla luomaan uuden makuelämyksen. Bitties herkut ovat kooltaan pieniä, joten ne sopivat myös pienille koirille. Erinomaisia ja maistuvia, pehmeitä koulutukseen ja näyttelyyn.