3-osainen kaninkarvainen dummy 2 kg Näytä suurempana

3-osainen kaninkarvainen dummy 2 kg

Uusi tuote

Kouluta metsästyskoiraasi tehokkaasti! Erityisdummy, joka matkii noudettavan jäniksen tai vastaavan eläimen painoa ja muotoa. 3-osainen dummy helpottaa koiraa oppimaan ottamaan noutoesineen täsmälleen keskeltä ja kantamaan siitä. Kannettaessa  2 muuta osaa roikkuu ja heiluu aivan sanoin kuin kania noutaessa. Tämä dummy on lisäksi kaninkarvalla päällystetty.

Tiedot

45.90EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Erityisdummy, joka matkii noudettavan jäniksen tai vastaavan eläimen painoa ja muotoa. Tämä dymmy on käyttökelpoinen erityisesti lintukoiran koulutukseen. 3-osainen dummy helpottaa koiraa oppimaan ottamaan noutoesineen täsmälleen keskeltä ja kantamaan siitä. Kannettaessa  2 muuta osaa roikkuu ja heiluu aivan sanoin kuin kania noutaessa. Tämä dummy on kokonaan vahvikekaankaan päälle kaninkarvalla päälystetty. Vahvistaa koiran niskalihaksia ja opettaa koiraa todelliseen riistan kantamiseen. Pituus noin 64 cm
Leveys: noin 9 cm 
Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

3-osainen kaninkarvainen dummy 2 kg

3-osainen kaninkarvainen dummy 2 kg

Kouluta metsästyskoiraasi tehokkaasti! Erityisdummy, joka matkii noudettavan jäniksen tai vastaavan eläimen painoa ja muotoa. 3-osainen dummy helpottaa koiraa oppimaan ottamaan noutoesineen täsmälleen keskeltä ja kantamaan siitä. Kannettaessa  2 muuta osaa roikkuu ja heiluu aivan sanoin kuin kania noutaessa. Tämä dummy on lisäksi kaninkarvalla päällystetty.

Lisätarvikkeet