Ideal dog Peigne fantasiakampa 20cm Näytä suurempana

Ideal dog Peigne fantasiakampa 20cm

Uusi tuote

Tämä kaunis kampa sisältää sekä tiheitä piikkejä että harvempia piikkejä. Kamman kokonaispituuson 20cm ja piikkien pituus 3,4cm. Sopiva pitkäturkkisille roduille ja näyttävä kampa myös näyttelykehään roduille, joilla turkki on todella isossa osassa kuten tiibetinterrieri ja villakoira.

Tiedot

9.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Tämä kaunis kampa sisältää sekä tiheitä piikkejä että harvempia piikkejä. Kamman kokonaispituuson 20cm ja piikkien pituus 3,4cm. Väreinä kolme herkullista vaihtoehtoa violetti, pinkki ja sininen. Sopii pitkäturkkisille roduille.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Ideal dog Peigne fantasiakampa 20cm

Ideal dog Peigne fantasiakampa 20cm

Tämä kaunis kampa sisältää sekä tiheitä piikkejä että harvempia piikkejä. Kamman kokonaispituuson 20cm ja piikkien pituus 3,4cm. Sopiva pitkäturkkisille roduille ja näyttävä kampa myös näyttelykehään roduille, joilla turkki on todella isossa osassa kuten tiibetinterrieri ja villakoira.