TRACK -  VALJAS KOKO 3 punainen Näytä suurempana

TRACK - VALJAS KOKO 3 punainen

jälki - vedonesto- ja kä

Uusi tuote

Jälki-, vedonesto- ja kävelytysvaljas yhdessä ja samassa valjaassa ! Kolme eri kiinnityskohtaa taluttimelle. Kankaan sisällä on erillinen pehmuste takaamassa parhaan mahdollisen käyttömukavuuden. Muovinen pistosolki on näppärä käyttää. Mitat kaula-aukko 43cm, vatsa/rinta max. 60cm

Tiedot

Huom: Viimeinen tuote varastossa!

33.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Jälki-, vedonesto- ja kävelytysvaljas yhdessä ja samassa valjaassa ! Kolme eri kiinnityskohtaa taluttimelle. Kankaan sisällä on erillinen pehmuste takaamassa parhaan mahdollisen käyttömukavuuden. Muovinen pistosolki on näppärä käyttää. Mitat kaula-aukko 43cm, vatsa/rinta max. 60cm
Koko valjaassa heijastimet takaamassa näkymisen pimeällä!

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

TRACK -  VALJAS KOKO 3 punainen

TRACK - VALJAS KOKO 3 punainen

Jälki-, vedonesto- ja kävelytysvaljas yhdessä ja samassa valjaassa ! Kolme eri kiinnityskohtaa taluttimelle. Kankaan sisällä on erillinen pehmuste takaamassa parhaan mahdollisen käyttömukavuuden. Muovinen pistosolki on näppärä käyttää. Mitat kaula-aukko 43cm, vatsa/rinta max. 60cm