TRACK -  VALJAS KOKO 1 vihreä Näytä suurempana

TRACK - VALJAS KOKO 1 vihreä

jälki - vedonesto- ja kä

Uusi tuote

Jälki-, vedonesto- ja kävelytysvaljas yhdessä ja samassa valjaassa ! Kolme eri kiinnityskohtaa taluttimelle. Kankaan sisällä on erillinen pehmuste takaamassa parhaan mahdollisen käyttömukavuuden. Muovinen pistosolki on näppärä käyttää. Mitat kaula-aukko 30cm, vatsa/rinta max. 50cm

Tiedot

Varastossa

Huom: Viimeinen tuote varastossa!

33.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Jälki-, vedonesto- ja kävelytysvaljas yhdessä ja samassa valjaassa ! Kolme eri kiinnityskohtaa taluttimelle. Kankaan sisällä on erillinen pehmuste takaamassa parhaan mahdollisen käyttömukavuuden. Muovinen pistosolki on näppärä käyttää. Mitat kaula-aukko 30cm, vatsa/rinta max. 50cm
Koko valjaassa heijastimet takaamassa näkymisen pimeällä!
Jälkivaljas, joka sopii pienelle koiralle tai ison rodun pennulle.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

TRACK -  VALJAS KOKO 1 vihreä

TRACK - VALJAS KOKO 1 vihreä

Jälki-, vedonesto- ja kävelytysvaljas yhdessä ja samassa valjaassa ! Kolme eri kiinnityskohtaa taluttimelle. Kankaan sisällä on erillinen pehmuste takaamassa parhaan mahdollisen käyttömukavuuden. Muovinen pistosolki on näppärä käyttää. Mitat kaula-aukko 30cm, vatsa/rinta max. 50cm