Huomioliivi koko 0 Näytä suurempana

Huomio / heijastinliivi koko 0

Uusi tuote

Erittäin näkyvä huomioliivi pienille koirille. Suunniteltu lyhyt ja karkeakarvaiseille normaalikokoisille mäyräkoirille, toki sopii myös muillekkin roduille kuten kettu/saksanmetsästysterrierille. Kaksivärisyys helpottaa riistatilanteessa koiran asennon tulkitsemista.Valmistettu kestävästä materiaalista metsästyskoiran olosuhteet huomioiden!

Tiedot

Useita värivaihtoehtoja

21.30EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Erittäin näkyvä huomioliivi pienille koirille. Suunniteltu lyhyt ja karkeakarvaiseille normaalikokoisille mäyräkoirille, toki sopii myös muillekkin roduille kuten kettu/saksanmetsästysterrierille. Kaksivärisyys helpottaa riistatilanteessa koiran asennon tulkitsemista. Valmistettu kestävästä materiaalista metsästyskoiran olosuhteet huomioiden! Kangasmateriaali on laadukasta action kangasta, jonka ominaisuuksiin kuuluu "rispaantumaton" neulos joka ei kulu, valoa heijastava pinta joka näkyy myös hämärässä. Liivi kestää myös uv säteilyä joten se säilyttää kirkkaat värisävyt pitkään. Säädettävä kaula-aukko sekä säädettävä rinnan ympärys. Kyljissä ja selässä 3D heijastimet.

Liivin mitat:

kaula-aukko min32cm max42cm,

vatsan ympärys min 40cm max 51cm.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Huomio / heijastinliivi koko 0

Huomio / heijastinliivi koko 0

Erittäin näkyvä huomioliivi pienille koirille. Suunniteltu lyhyt ja karkeakarvaiseille normaalikokoisille mäyräkoirille, toki sopii myös muillekkin roduille kuten kettu/saksanmetsästysterrierille. Kaksivärisyys helpottaa riistatilanteessa koiran asennon tulkitsemista.Valmistettu kestävästä materiaalista metsästyskoiran olosuhteet huomioiden!