Näytä suurempana

Flatinos pehmokettu, harmaa

Uusi tuote

Ihana täytteetön pupu. Lelu on todella mieleinen useimmille koirille, varsinkin niille, jotka tykkäävät kantamis- tai repimisleikeistä. Täytteettömyytensä ansiosta se on helppo laittaa treeniliivin taskuun ja käyttää koiran motivointiin niin agilityssa, tokossa, koiratanssissa... Täytteettömyytensä ansiosta se on myös mukava lelu kotona koirille.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

7.90EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Ihana täytteetön pupu. Lelu on todella mieleinen useimmille koirille, varsinkin niille, jotka tykkäävät kantamis- tai repimisleikeistä. Täytteettömyytensä ansiosta se on helppo laittaa treeniliivin taskuun ja käyttää koiran motivointiin niin agilityssa, tokossa, koiratanssissa... Täytteettömyytensä ansiosta se on myös mukava lelu kotona koirille.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Flatinos pehmokettu, harmaa

Flatinos pehmokettu, harmaa

Ihana täytteetön pupu. Lelu on todella mieleinen useimmille koirille, varsinkin niille, jotka tykkäävät kantamis- tai repimisleikeistä. Täytteettömyytensä ansiosta se on helppo laittaa treeniliivin taskuun ja käyttää koiran motivointiin niin agilityssa, tokossa, koiratanssissa... Täytteettömyytensä ansiosta se on myös mukava lelu kotona koirille.