Millers kissan kynsisakset Näytä suurempana

Millers kissan kynsisakset

Uusi tuote

Kynsisakset kissalle. Kestävät käytössä emältä tyttärelle. Aidot Miller´s kynsisakset ovat valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Ne ovat erittäin terävät ja niissä on tarkka leikkausjälki. Luistamattomat ja tukevat kahvat. 

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

14.20EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Kynsisakset kissalle. Kestävät käytössä emältä tyttärelle. Mukavat kädessä.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Millers kissan kynsisakset

Millers kissan kynsisakset

Kynsisakset kissalle. Kestävät käytössä emältä tyttärelle. Aidot Miller´s kynsisakset ovat valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Ne ovat erittäin terävät ja niissä on tarkka leikkausjälki. Luistamattomat ja tukevat kahvat.